Vyberte stránku

Jak jsem intoxikovala český střelecký tým

21. 12. 2020

Občas s námi letí i celebrity,

většinou herci nebo herečky. Ti, co hrají v nekonečných českých seriálech a ty, co špulí rty na Instagram. Dneska byl celebritou český střelecký tým. Nebo spíš jeden jeho člen.

Během nástupu se jeden ze ,,střelců“

ochomýtá kolem mě a hledá příležitost, aby se se mnou mohl dát do řeči. Odbíhám a pomáhám maminkám s taškama. Konečně se mu naskytne příležitost. Pošeptá mi: ,,Žena bez pih není žena.“ Jsem polichocená. Během letu ho a jeho kolegy zásobuju pivem.

Chodí k nám do kuchyňky skládat mi komplimenty. Ono by to bylo milé, kdyby se během letu neožral tak, že pak sotva chodil. Ještě jsme ho museli s kolegyní probouzet, abychom ho z letadla dostali. Ehm, asi to byla i tak trochu moje vina, protože jsem mu dala pár alkoholových miniaturek s sebou. Zřejmě je otevřel ještě na palubě a vypil. Přiznávám se, jsem vinna za nevědomě vědomou intoxikaci pasažéra.

Ještě že se nikdo ze supervisorů nepídil po tom, kdo mu servíroval tolik alkoholu. Ještě aby, všichni už chtěli na hotel. Jakmile pasažér vystoupí z letadla, už není naše starost. Děkujeme, že jste si vybrali naše aerolinky a mějte hezký den.

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ahoj všichni!

Ahoj všichni!

Vítejte ve WordPressu. Toto je váš první příspěvek. Můžete ho upravit, nebo smazat a postupně pak začít s tvorbou vlastního webu. Lorem ipsum dolor sit amet,...